Život bez podprsenky je mnohem snazší


V současné době probíhá ve společnosti mezi mnoha lidmi jistý duchovní vzestup nebo-li přerod, chcete-li. Zajímají se o zdravou výživu a lepší životní styl, více sportují, vyhýbají se stresu, budují lepší mezilidské vztahy, odsuzují všechny formy násilí, hrubosti, podvodů a dalších negativních jevů a také se snaží oblékat či obouvat tak, aby to podporovalo tělesné zdraví a dobrou fyzickou i psychickou kondici.

ženský obličej

Patří sem například zdravá barefoot obuv, přírodní materiály pro výrobu textilií a také volné ležérní oblečení. U tohoto posledního bodu se na okamžik zastavme. Kdo se obléká v ležérním stylu, disponuje více výhodami. Především nikde nic neškrtí a nesvírá a máte větší pocit volnosti a svobody. Za druhé je mezi textilií a pokožkou větší vzduchová bublina, která působí jako izolant – izolační vrstva, v teplém počasí příjemně ochlazující a v chladném počasí lépe udržující tělesnou teplotu.

S nošením ležérního oblečení také úzce souvisí absence podprsenek. Chodit ve společnosti bez podprsenek https://www.lifties.cz/ je dnes pro mnoho žen velkou výzvou. Zjišťují, že se jim díky přirozené podpoře svalů hrudního koše lépe formují ňadra do krásy a udržují hezký tvar. Zároveň lépe pokožka dýchá, nehrozí tu ekzémy a opruzeniny a nemáte pocit sevření v nějakém nepříjemném textilním korzetu (mnohdy ze syntetických vláken).

nahá žena

Chodit bez podprsenek může ale mít i svá úskalí, zejména tehdy, jsou-li skrze průsvitnější látku oblečení vidět bradavky. Všimněte si, že dokud jsou ňadra ukryta na plovárně pod plavkami, a to i tehdy, jsou-li velmi tenké a poprsí z nich trčí všemi směry, nic se neděje, ale jakmile odhalíte bradavky, muži začínají měnit své chování a považují ženu za vhodný sexuální objekt. Toto lze ovšem elegantně řešit kryty bradavek, jsou to nálepky například v tělové barvě, které bradavku zakryjí, a můžete pak obléknout třeba lehce průsvitné plesové šaty.