Krásná s líčidly i bez


Každá žena je svým způsobem krásná. Možná u sebe svou krásu nevidí, nebo ji nevidí někdo druhý, ale jistě tam je! Na každém se dá nalézt něco krásného, chce to jen svou krásu v sobě nalézt a také probudit. Nepochybně, když se žena cítí krásná pro sebe, jistě v ní krásu najde i někdo další. Důležité je, tu krásu v sobě začít vidět a umět ji dát najevo. Nikdo není dokonalý, ale jistě na každém je něco, co jej činí krásným. A tyto přednosti je třeba umět zdůraznit a zvýraznit. Co zaručeně každou ženu učiní krásnou, je úsměv. Čím více se žena usmívá a směje, tím víc ukazuje svou krásu. Přirozenost a upřímný rozzářený úsměv je mnohem více než tvář dozdobená líčidly.

hezká žena

Přirozenost sluší každé ženě a většině mužů, se také líbí nejvíce jejich skutečná krása. Ale přirozeně, žena se cítí sebevědoměji, když se dokrášlí líčidly. Když může své nedostatky zakrýt a zvýraznit rysy v obličeji. Mnoho žen se chce líbit a vědí, že jim líčidla mohou ještě větší kráse dopomoci. S líčením bychom ale měly být opatrnější a vědět, co nám sluší a jak správně používat líčidla. Pokud má naše pleť nedostatky, je vhodné použít správný odstín korektoru nebo podkladového make-upu. Pokud problematickou pleť nemáme, nemusíme to s make-upem nijak přehánět.

krásný úsměv

Větší význam má zvýraznit oblast očí. Opravdu hodně dělá obočí, které zdůrazní celý obličej. Je však důležité vědět, jaký tvar obočí má a dle toho jej dokreslit a zvolit vhodný aplikátor a odstín. S očními stíny bychom měly být také opatrné. Pokud chceme zvýraznit oční víčka, je třeba vybrat vhodný odstín, který se hodí k našemu typu pleti či barvě vlasů. A samozřejmě krásné oči dělá řasenka. Ale i v tomto případě je dobré vědět, zda naše řasy potřebují prodloužit či zhustit a dle toho vybrat řasenku. Velmi opatrní bychom měli být s rtěnkou, která v mnoha případech může působit až příliš výrazně či dokonce vyzývavě.