Urychlete stěhování z města na venkov


Současná doba drahoty, která se dotýká nejen protestujících zemědělců v celé Evropě, zasahuje do života každého z nás, tedy zejména obyčejných lidí, co nepatří mezi nejbohatší „elitu“. Většina obyvatel naší země se potýká se situacemi, kdy se snaží ušetřit a omezit své výdaje. Ty nejpalčivější se dotýkají plateb za energie, a právě to bývá často důvodem, proč prcháme z měst na venkov, kde lze ušetřit nemalé peníze zejména za vytápění. Je totiž velký rozdíl topit dřevem ve vlastním krbu, anebo využívat centrální kotelnu na zemní plyn.

skladové kontejnery

Jestliže jste právě vy v podobné situaci a máte možnost nastěhovat se k rodičům nebo prodat městský byt a pořídit alespoň rekreační chatu, kterou lze přestavět pro celoroční užívání, neváhejte. Levněji už zřejmě nebude a lze očekávat spíše další zvedání cen. Kdo má možnost stěhování urychlit, a přemístit se do venkovské oblasti třeba již během čtrnácti dnů, může se mu hodit pronájem skladovacího kontejneru. Ten poslouží například v situacích, kdy potřebujete dočasně uskladnit vybavení vašeho bytu po dobu provádění stavebních prací, jako je výměna oken, podlahové topení, rekonstrukce elektroinstalace či instalatérských rozvodů.

sklad kontejnerů

Kontejner vám přistaví dle dohody třeba přímo na zahradu před vchod do domu, a to na libovolně dlouhou dobu. Jediné, co musíte zajistit, je volný prostor pro položení kontejneru a přístup pro nákladní vozidlo s mobilním jeřábem.

Kontejnery jsou dlouhé buď šest nebo dvanáct metrů a mají v průřezu na výšku a šířku dva a půl metru. Tímto průřezem připomínají úzkou a delší místnost, kam by se mohlo vejít vybavení dvoupokojového bytu. Kontejnery bezpečně chrání uložené předměty před větrem, prachem a deštěm a také před extrémy počasí, jako jsou bouřky, krupobití nebo silný nárazový vítr a vichřice, a mají i uzamykatelná vrata, čímž vám zabezpečí věci před náhodným vniknutím nepovolaných osob.