Kam umístit skříň na míru


Ložnice

Skříně na míru v Praze bývají velmi často umístěné v ložnici. Na tomto místě je výhodná z praktického hlediska zejména z důvodu rychlého a pohodlného převlékání. Ráno vstanete, svléknete pyžamo a obléknete během pár desítek sekund spodní prádlo, tričko, sportovní tepláky a kšiltovku, v předsíni jen nazujete tenisky a můžete se jít před snídaní a ranní hygienou proběhnout v parku. Nevýhodou tohoto řešení je ovšem zaplnění ložnice věcmi, proměníte ji ve sklad, a to vám mnoho lidí vůbec nedoporučí zejména ze zdravotních důvodů. Ložnice by měla být naopak co nejvíce vyprázdněná – pouze lůžko, noční stolky, osvětlení, koberec a pokojové rostliny.

obytný prostor

Předsíň

V předsíních jsou skříně na míru naopak vítané. V tomto prostoru se zdržujeme jen sporadicky a v zásadě nevadí, když bude o něco více sevřený šatní skříní. Díky tomu se nám více otevře obytný prostor a právě vzdušnost je to, co ve většině malých bytů postrádáme. Můžete si pak připadat i v malém bytě útulně a spokojeně.

skříň s oblečením

Schodiště

Umíte si představit šatní skříň nebo skříň pro ukládání úklidových prostředků pod schodištěm? My ano a vřele vám ji doporučujeme, protože se tím vykryje obtížně využitelný prostor, a navíc to vypadá mnohdy velmi elegantně. Posuvné dveře mohou být seříznuté v horní části do tvaru trojúhelníka, takže nemusíte mít obavy, že by ji výrobci nedokázali zhotovit.

Garáž

Skříně tohoto typu se hodí i tam, kde potřebujete uklidit a mít přehled o technických věcech, například náhradních dílech pro automobil či zahradní techniku. Do skříní v garáži nebo v dílně uložíte hnojiva, zahradnický substrát, krmiva pro zvířata, velké zahradní hračky a sportovní potřeby, úklidové prostředky, posypový materiál na chodník, příslušenství k bazénu anebo sezonní oblečení a obuv. Tento úložný prostor je velmi praktický a navíc přispívá k uklizené a přehledné domácnosti.