Potěšte luxusní kyticí


Hledáte obchod, kde nakoupíte komponenty pro výrobu dekorací? Ať už jste občasný kutil a baví vás vyrábět dekorace a nebo profesionál, u nás seženete spoustu věcí, které by se vám k tvorbě mohly hodit. Jestli vás baví tvoření třeba z květin, můžete si u nás koupit aranžovací hmoty i flower box. Je to poměrně moderní způsob jak darovat květiny. Hodí se jako dárek ke každé příležitosti. V čem spočívá jeho výhoda? Květiny se vpichují do aranžovací hmoty, která je nasáknutá vodou. Hmotu si snadno vytvarujete nožem do požadovaného tvaru, ve kterém máte box koupený. se koupit kulatý, obdélník, čtverec, ale i ovál nebo třeba srdce. Poté hmotu obalíte do celofánu, aby nerozmočila papíry box a můžete začít tvořit.

flower box

U nás koupíte nejen samotné boxy, ale i spoustu komponentů a pomůcek pro tvoření dekorací a aranžmá. Spousta lidí si tvoří dekorace doma. Pomalu se blíží Vánoce, takže určitě oceníte, když si budete moct vytvořit třeba adventní věnec nebo svícen. Můžete si vyrobit věnec na dveře nebo i ozdoby na stromeček. Z flower boxu se může stát i velmi netradiční vánoční dekorace na stůl.

Proč si dekorace vyrábět doma?
Naučíte se něco nového, a taky ušetříte spoustu peněz. Práce je na všem to nejdražší, a pokud jste manuálně zruční, zvládnete si spoustu dekorací vyrobit sami doma. Můžete použít i materiál z přírody, stačí ho natrhat a nasušit. Inspirace je plný internet, stačí si prohlédnout nějaká videa a fotky a hned budete vědět na co si troufnete.

květiny v krabici

Květiny potěší každou
Asi se ptáte proč namísto běžných květin darovat flower box. Je to jednoduché, protože flower box vypadá luxusně, a květiny v něm většinou déle vydrží. Jestli podnikáte v oboru, můžete si nakoupit spoustu komponentů do zásoby, protože nabízíme spoustu věcí za velmi dobré ceny. Zásobte se zavčas i vánočním zbožím.