Intimní život nekončí padesátkou


Většina párů má intimní život nejen od začátku vztahu, ale až do vyššího věku. Dnes je normální že lidé spolu spí i v důchodě. Není se třeba stydět za to že máte funkční intimní život i po padesátce, ale je nutné počítat s tím, že někdy to tak být nemusí. Na vině je celá řada situací. Většinou jde o chvilkový problém ze zdravotních důvodů, jako je například nemoc nebo stres. To má samozřejmě na kvalitu sexuálního života velký vliv.

Dlouhodobější problémy bývají způsobené nezdravým životním stylem, ale hlavně nefunkční erekcí. Bez erekce ke styku prostě dojít nemůže, takže pokud vás delší dobu trápí že kvalita vašeho sexuálního života šla rapidně dolů, je čas s tím něco udělat.

vyřezaný banán

Mnoho mužů se bojí jít k lékaři, a také se stydí za to že jejich erekce nefunguje jak by měla. Berou to jako svoje největší selhání. V takovém případě je ale nutné odhodit stud stranou, protože může jít o počáteční příznaky závažného onemocnění. Je opravdu na místě ho vyloučit a nebo včas diagnostikovat.

Pokud je všechno v pořádku, můžete začít hledat čím erekci podpořit. Nejlepším řešením jsou přírodní doplňky stravy, které obsahují látky, jenže erekci napomáhají. Jde o arginin nebo kotvičník, které nejen pomáhají erekce dosáhnout, ale také podporují libido a sexuální výdrž.

sex pouta

Viagra je známá
Mnoho mužů má zkušenost s Viagrou. Je to uměle vytvořeny lék na předpis, který dokáže tělu pomoct dosáhnout erekce. Bohužel je známý i pro celou řadu vedlejších účinků. Daleko šetrnější je pro tělo kamagra, která funguje na stejném principu a obsahuje podobné látky. Zajímá vás kde je online kamagra prodej? Nechcete nikam do lékárny? U nás seženete kamagru, která vám pomůže dosáhnout erekce kdykoliv budete chtít. Stačí ji pravidelně užívat a velice brzy pocítíte první výsledky. Neriskujte vedlejší účinky a užívejte si dál.