Víte co je minky?


Už jste někdy slyšeli o látce minky Prima-obchod.cz. Říkáte, že ještě ne. V dnešní moderní době je hodně používaným materiálem. Hlavně v oblasti šití pro malé děti a miminka. O tomto tématu si řekneme něco více. Kde se s tímto materiálem můžeme setkat a jaké má vlastnosti. První zmínkou je kde ho můžeme najít. Je to látka využívaná ve výbavách pro miminko. Ty rodiny, které čekají miminko, se s ní už určitě setkali. Neboť vybírali svou výbavu ať už pro první miminko nebo pro dalšího člena rodiny minky látka se používá při šití výbavy do postýlky. Můžete a nemusíte si jí vybrat, ale hodí se kvůli své příjemné a hřejivé struktuře.

minky

Většinou se používá vždy na jednu stranu například hnízdečka, deky do postýlky, zavinovačky a mantinelů. Mantinely můžete zvolit z více variant. Například polštářkové. Jsou to jednoduché malé peřinky, které se mocí šňůrek připevňují k postýlce. Většinou jsou ve dvou variantách a to čtverce a obdélníky. Obdélník slouží na čelo postýlky. Ovšem uspořádání je jen na vás. Nebo můžete zvolit variantu jednoduchého dlouhého obdélníku podél půlky postýlky. Jednu stranu můžete mít z materiálu minky, které se dělají vždy jen v jednom odstínu. Nenajdete zde vícebarevné látky.

minky

Můžete však zvolit druhou látku, která bude mít dětský, krásně barevný vzor, který se bude k jednobarevné minky látce hodit. Vždy se dá vybrat z několika variant, které vás nadchnou. Materiál této látky je velice příjemný na dotek. Má jemný a krátký vlas, který zajistí hebkost a mazlivý materiál. Je vhodný na zimní období neboť krásně hřeje a vaše dítě tak bude v teple. Můžete si vybrat ze široké škály barev. Na internetu se nabízí ve spoustě druhů odstínů. Nemusíte se tak bát, že by zrovna vaše barva nebyla. Ovšem jsou pouze jednobarevné. Nestává se, že by byli dvojbarevné. Materiál má zvláštní vzorování ve formě jemných malých kroužku nebo kuliček. Ty bývají na látce zlehka vystouplé. Látka tak není jednotná.