Proč stavět s námi


V dnešní době je na trhu spousta stavebních firem. Některé jsou spolehlivé, ale jsou mezi nimi i takové, které zklamaly velkou část klientů. Některé firmy jsou dokonce proslulé svým jednáním a podvody, kterých se dopustily na svých klientech. Firmy vybraly zálohy a dům nikdy nepostavily. Takové jednání je u nás nepřípustné a my si zakládáme na tom, že nám klienti věří. Stavíme domy pro všechny, kteří chtějí zděný dům nebo montovanou dřevostavbu.

bílý dům

Stavíme po celé republice
Naši klienti pochází ze všech koutů České republiky. Dodali jsme domy nejen běžným lidem, ale i známým tvářím českého showbusinessu. Na našem webu si můžete prohlédnout nejen naši nabídku nabízených typových projektů, ale i recenze od našich klientů. Můžete si prohlédnout i video EnerDOMY s.r.o., kde uvidíte průběh staveb a předané domy.

Stavě s námi je jedno z nejlepších rozhodnutí ve vašem životě, protože jsme stavební firma, která staví kvalitní domy ve sjednaném termínu. I dodržování termínů je dnes pro spousta firem problém, ale my máme dodatek kvalitních řemeslníků i dostatek materiálu, takže stavíme tak rychle, abychom vám dům předali včas. Průběh stavby si můžete kontrolovat osobně, protože naši klienti se běžně chodí na stavbu dívat aby věděli jak práce probíhají. Domy totiž dodáme bez kuchyňské linky, a i proto klienti chodí stavbu kontrolovat – aby věděli kdy si mohou začít zařizovat linku.

nový dům

Postavíme vám bungalov, patrový dům, zděný dům i montovanou dřevostavbu. Všechny varianty dodáváme kompletně hotové, a to včetně solárních panelů a tepelného čerpadla. Díky tomu budete mít moderní novostavbu s nízkými náklady na provoz, což se vám určitě bude hodit. Obě tyto technologie vám zajistí i větší soběstačnost, takže nebudete závislí na dodávkách energií tak jako dosud. Co se týče elektřiny, tu si můžete uložit do baterií a nebo prodat třeba dodavateli energií.