Jak snášíte horka?

Venkovní teploty atakují čtyřicet stupňů, a to je pro mnoho lidí poměrně velký problém. Taková horka už jsou životu a zdraví nebezpečná, a jediná rada jak je přežít bez újmy je zalézt si někam do stínu a nebo nejlépe do vody. Jenže pracující musí chodit do práce, a často jim na návštěvu koupaliště nezbývá energie, a nebo se do něj dostanou až po zavírací době. Proto je nejlepší mít bazén doma. Pokud máte kousek pozemku, určitě se na něj bazén vejde. Není ale dobré kupovat nafukovací bazén, protože ty zpravidla vydrží maximálně pár týdnů. Najít vhodné místo pod takový bazén je problém, protože ho propíchne sebemenší kamínek.

žena v bazénu

Kdo má více místa, ten je na tom lépe
Je jasné že je lepší větší pozemek, kam se vejde větší bazén a který má více možností. Dnes koupíte levné bazény do země, které jsou vyrobeny ze speciálního plastu. Díky tomu jsou bazény odolnější, vydry slunce i mráz a budou vám sloužit dlouhé roky. Pokud chcete takový bazén mít, stačí si ho u nás vybrat. Nabízíme mnoho druhů bazénů vysoké kvality, které si zamilujete. Jaké bazény u nás najdete? Nabízíme bazény kulaté, oválné, obdélníkové nad povrch a nebo do země.

luxusní bazén

Které jsou oblíbené?
Jednoznačně vedou zapuštěné bazény, protože působí luxusnějším dojmem. Tento typ bazén se vyznačuje tím, že jsou vsazeny do země. Je potřeba předem vyhloubit dostatečně velký otvor, do kterého vám vložíme vybraný bazén. Je nutné myslet na napojení na vodu, na umístění filtrace a také na krycí plachtu či střechu. V době kdy se bazén nepoužívá je dobré jej mít zajištěný před dětmi.
Nabízíme nejen samotné bazény a jejich realizaci, ale také prodej doplňkového sortimentu. Váš bazén může směle konkurovat těm z wellness středisek, protože v bazénu můžete mít protiproud, perlátor nebo třeba přeliv. Do bazénu se dá udělat i osvětlení a výsledek opravdu stojí za to.