Jak obnovit erekci i bez Viagry

Přistihli jste se, že vám penis slouží jen jako malému chlapci k vyprazdňování přebytečné tekutiny z organismu? V této podobě je to docela drobná hadička malého průměru a plní svou funkci podobně, jako zahradní hadice na zalévání květin. Některé ženy vám možná tento orgán mohou závidět, zejména při pobytu v přírodě, protože když si potřebujete odskočit, nemusíte kvůli tomu stahovat celé kalhoty a poklekávat na bobek.

hezká dívka

A jestliže se s nějakou podobnou ženou či dívkou ocitnete v posteli, dobře míněná závist pro hadičku v rozkroku se může proměnit v neuvěřitelně silnou touhu vytvořit z hadičky pevný kmen, který si dotyčná zavede do pochvy a oba začnete sténat vzrušením.

Krásné představy, že, ale co když je penis stále tou ohebnou hadičkou? Nezanedbali jste něco? Možná vás napadá, že by pomohl nějaký syntetický preparát a začnete se pídit po Viagře ceně bez receptu, a v tuto chvíli vás zarazíme. Nebylo by lepší přijít záhadě na kloub, proč se vám penis nedaří naplnit krví, aby ztvrdl a zůstal tvrdý alespoň pár desítek minut?

nahá dívka

Jste-li dostatečně sebevědomí, možná vás začnou napadat myšlenky, že jste nevěnovali příliš pozornosti vaší stravě, a že jste také často pod tlakem a ve stresu. Příliš mnoho stresových podnětů oslabuje nadledvinky a vyvolává kortizolovou a adrenalinovou převahu na úkor testosteronu. A to znamená, že vaše erekce půjde stranou, protože se vaše tělo neustále přepíná do stavu „bojuj nebo uteč“.

Dejte stresu „sbohem“, zaměřte se na něj a vyřazujte jej postupně ze svého života, protože stres k ničemu v podstatě nepotřebujeme, je to jen zbytečná zátěž a negativní vliv, který nemá reálné opodstatnění. Pomáhejte si při své práci na sobě bylinkami z horských svahů, rostoucími ve vysokých nadmořských výškách, jako je například Ashwagandha nebo Maca peruánská. Pak si budete moci užívat naplno sexuální hrátky a možná, že budou lepší, než dříve.