Dinner lady přináší hotové liquidy do vašich elektronických cigaret!


Značka Dinner Lady je známá především pro své liquidy shake and vape. To nejsou ale jediné výrobky, které nabízí. Nabízí též příchutě, s kterými si můžete namíchat sami liquidy jaké chcete, a také jednorázové cigarety, které jsou k dispozici v nejoblíbenějších příchutích, které známe z příchutí shake and vape.

Nicméně co na českém trhu chybělo, byly již hotové liquidy, které není nutné míchat s bází ani nikotinem, protože si je zakoupíte již namíchané a s takovou sílou nikotinu, jakou požadujete. Ale čekání je konec, na náš trh dorazili i tyto liquidy.

vapování

Prodávají se klasicky v 10 ml lahvičkách a jsou doplněny o nikotinovou sůl. Nikotinová sůl je často oblíbenější, než běžný nikotin, a to z toho důvodu, že se do našeho těla lépe vstřebává a tak brzy vás nepostihnou abstinenční příznaky, jako když užíváte nikotin.

Dinner lady přináší i hotové e liquidy v těch nejoblíbenějších příchutích, které známe z jejich dřívějších várobků. Na co se můžeme těšit?

Lemon Tart

Zaručeně nejoblíbenější příchutí od Dinner Lady je Lemon tart, neboli příchuť citrónového koláče. Hutná a lahodná chuť sušenkového těsta, které doplněno o jemnou citrónovou náplň. Spojení těsta a citrónu vás vystřelí rovnou do nebe.

Apple Sours

Jablkové příchutě jsou prostě vynikající. A jednou z těch nejlepších na trhu je chuť Apple Sour, neboli chuť kyselých jablek od značky diner lady. Nenajdete tu žádné další přísady, jen čistou jablečnou chuť, která je velmi autentická.

vape

Strawberry Macaroon

Pro milovníky spojení dezertu s lahodným ovocem je tu příchuť Strawberry Macaroon, neboli jahodová makronka. Spojením mandlového těsta a čerstvých jahod vznikl vynikající liquid, který bude váš must vape.

Grape Star

Hroznové příchutě jsou mezi vapery také velmi oblíbené. Zde se dočkáte vynikajícího spojení nakyslých ale zároveň sladkých hroznů, které jsou doplněnou o příjemnou chladivou složku