Využijte prodeje bytu v Chorvatsku pro trvalé bydlení


Po stopách filmových hvězd

Říká vám něco film „poklad na Stříbrném jezeře“? Jsou v něm zachycené překrásné přírodní scenérie, a i přesto, že jde o dobrodružný snímek, tamní příroda vás uchvátí natolik, že se vyplatí zhlédnout film na širokoúhlém plátně. V kině se vám to asi nepoštěstí, ale máte-li doma projektor a možnost promítat filmy na zeď či na plátno, vřele doporučujeme si jej nenechat ujít.

indiánský náčelník

V hlavních rolích se tu objeví Pierre Brice a Lex Barker. Většina z vás je ale bude znát pod jmény filmových hrdinů Vinnetoua a Old Shatterhanda. Ve filmu se také objeví herec Götz George, kterého možná budete pamatovat jako legendárního komisaře Schimanského z kriminálních příběhů, odvysílaných za socialismu. Tyto herecké osobnosti doplnili i herci z Chorvatska https://www.popron.cz/obrazy/obraz-na-platne-pariz a možná vám bude připadat podivné, proč právě z Chorvatska, když se děj filmu odehrává v zámoří, v domovině Indiánů, kmene Apačů, a to je právě na tom to nejzajímavější.

Plitvická jezera

Filmoví tvůrci totiž neobjevili zajímavější místo pro natáčení filmu jinde, než v Chorvatsku. Jestliže je vám znám název „Plitvická jezera“, tak to je přesně to místo, kde byl film natočen.

Jadran, jak jej neznáte

Bydlet natrvalo v Chorvatsku je lákavé nejen kvůli Plitvickým jezerům, které můžete navštěvovat častěji, a mít k nim mnohem blíž, než z České republiky, ale i kvůli Jadranu. Poznat Jadran, znamená žít tu delší čas, než jen jediný týden v červenci, kdy sem zamíříte na dovolenou, jak to udělali „Účastníci zájezdu“, aktéři z filmu z roku 2006, vyzdobení svéráznými řidiči Karlem a Karlem. Využít prodeje bytu v Chorvatsku a odstěhovat se tam natrvalo, je docela jiná písnička. Budete mít moře den co den na dosah, budete vnímat tu jedinečnou krásu, a také se tu budete moci kochat nádhernými západy Slunce, které lze prožít snad jen u moře. Tak ať se vám u Jadranu líbí, mnohem víc, než v centru Evropy, kde jsou příliš dlouhé zimy a krátké léto.