Práce ve zdravotnictví


Když jsem ještě pracovala ve zdravotnictví, tak jsem nevěděla, kolik se toho ještě naučím. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a myslela jsem si, že už další znalosti snad do sebe nedostanu. Řeknu vám, že zdravotnickou školu jsem udělala opravdu s odřenýma ušima. Sice mě tahle zdravotnická škola moc bavila, ale bohužel mi to nešlo. Hlavně mi nešla vůbec matematika. A také zeměpis, tohle jsme také potřebovali v naší škole, kde jsme se učili hlavně biologii a latinu, což mě naštěstí hodně šlo. Tohle mě také moc bavilo. Potom jsme také potřebovali různé zdravotní kompenzační pomůcky anebo ergoterapeutické pomůcky.

Každý vozík potřebuje mít něco, aby se lidé cítili pohodlně.

Zdravotní podložku na sezení Libelladesign jsme také v zaměstnání měli. Já jsem potom ještě dva roky pracovala v senior centru, kde jsme právě také používali opravdu ve velkém množství zdravotní podložky na sezení. Já si myslím, že lidé, když třeba mají různé problémy se sezením anebo s mobilitou a nemůžou chodit a velice často sedí, tak by se jim hodily opravdu kvalitní měkké zdravotní podložky na sezení. Zdravotní podložky nasazení koupíte například na webové stránce libelladesign.cz, kde jsou různé produkty a ergoterapeutické pomůcky, jako například právě zmíněné zdravotní podložky na sezení, anebo také podložky do invalidního vozíku.

Každý chce mít velké pohodlí.

Můžete tady pořídit také antidekubitní matrace anebo antidekubitní sedáky. Ty sedáky můžete dát například na postel nebo na sedačku, nebo do auta nebo na křeslo, nebo i na invalidní vozík. Tohle je úplně jedno, ale hlavně tady jde o to, aby se uživatelé invalidního vozíku anebo lidé se špatnou mobilitou, aby se hlavně cítili skvěle a také hlavně, aby je nic nebolelo. Klidně se zkuste podívat na tyto zmíněné webové stránky. Kdybyste hledali zdravotní podložku na sezení, věřte mi, že s každou podložkou na sezení budete opravdu překvapeni a také popřemýšlejte, jestli třeba neznáte někoho, kdo by tohle potřeboval, ale stále o tom neví, že zdravotní podložka na sezení také jde koupit.