Nebuďte závislí


Elektřina je pro každodenní životy nás všech velice důležitá. Jsme na ni zvyklí. Díky ní si můžeme kdykoliv vyprat prádlo, pracovat na počítači, sledovat televizi nebo dnes už i nabíjet elektroauta. Bez elektřiny se dnes už neobejdeme, pokud chceme žít běžným způsobem života. Jenže čas od času je nutné dodávky elektřiny odstavit, aby se mohlo opravit vedení, což může trvat i několik hodin. Pro někoho to není problém, někomu to život ztíží. Kdybyste měli solární panely, nějaká odstávka vás tížit nebude.

solární panely

Jistě vám neuniklo, že poslední dva roky rostou solární panely na střechách jeden za druhým. Je to dáno především stále se zvyšujícími cenami za elektřinu a také tím, že politici neustále mluví o častějších výpadcích napříč Evropou. EU totiž nařizuje odvrátit se od jaderné energie a diktuje státům, že mají elektřinu vyrábět jen z obnovitelných zdrojů. Problém je, že z obnovitelných zdrojů se elektřiny zdaleka nevyrobí tolik, co z jádra. A to má za následky nedostatek elektřiny. Takto vyrobená elektřina prostě nepokryje spotřebu, a tak dochází k přetěžování a výpadkům. S nimi mají bohatou zkušenost například v Německu, a to mnoho lidí vyděsilo natolik, že si nechávají instalovat solární panely.

panely na domě

Solární elektrárna Joyce-energie.cz je skvělým řešením pro každého, kdo nechce čekat na to, až mu doma nepůjde elektřina nejen pár hodin, ale klidně i několik dní kvůli výpadku. Vyrobenou elektřinu si totiž můžete uložit do baterií, takže ji nemusíte spotřebovat hned.

Panely se dají namontovat nejen na střechu domu, ale klidně můžou být i na zemi nebo kdekoliv kde to u vás bude možné. Nabízíme vám nejen kvalitní panely a odbornou montáž, ale i možnost vám pomoct s vyřizováním dotací na pořízení solárních panelů. Díky nim můžete mít panely za daleko lepší cenu, než kdybyste je kupovali bez dotací. Využijte toho.