Kde využít ty zázračné bublinky


Také vám někdo z vašich známých poradil, abyste si pořídil roli bublinkové fólie a měl ji ve sklepě, jak se říká, „pro všechny případy? Nezabere tam mnoho místa a hlavně máte stále při ruce perfektního pomocníka. K čemu vlastně bublinkovou fólii využijete?

Malování bytu – vymalovat byt znamená v první řadě všechno zakrýt proti potřísnění barvou nebo starou malbou při jejím odstraňování. Zapomeňte na tenké malířské zakrývací fólie, které se rády trhají, a použijte raději fólii s bublinkami. Je pevnější, houževnatější, a můžete s ní obalit cokoli – okna a okenní rámy, dveře, svítidla, koberce i nábytek, co v místnosti zůstává.

dívka s fólií

Drobné opravy a čištění odpadního sifonu – představte si, že se vám doma ucpe odpad v kuchyni a bude nutné demontovat sifon u dřezu. Převléknete se do tepláků nebo montérek a pustíte se do práce. V kuchyni ale bývá většinou tvrdá podlaha a aby se vám lépe pracovalo a také abyste nezašpinili svým oděvem a nečistotou z rozebraného potrubí své okolí, položíte pod sebe několik vrstev bublinkové fólie. Budete tu mít měkké a teplé posezení.

bublinková fólie

Reklamace zboží – když se pokazí domácí spotřebič, který je ještě v záruce, a budete jej odesílat přepravní společností, vyplatí se mít fólii s bublinkami při ruce. Fólie je pro balení odesílaného zboží dostačující a nepotřebujete již žádný další balicí a výplňový materiál. Budete mít jistotu, že výrobek dorazí k reklamačnímu řízení v pořádku.

Stěhováníbublinková fólie https://www.2pack.cz/folie/bublinkova-folie2 se již dávno osvědčila jako jeden z nejlepších balicích materiálů při stěhování. Můžete do ní zabalit i sklo a porcelán a další křehké předměty. Snadno se s ní pracuje, protože je lehká a netoxická, a hodí se i pro balení potravin.

Kempování – i při kempování uplatníte fólii s bublinkami, například pro podložení stanové podlážky, aby se nepoškodila na hrubém povrchu. Fólie také změkčí povrch podlahy pro spaní na karimatce.