Jak vypadat mladší

Patříte mezi ty, kteří úzkostlivě sledují každou pigmentovou skvrnu a vrásku na vašem těle? Nedělejte to. Jestli chcete vypadat mladší, musíte být také v psychické pohodě, protože starosti, strachu stres vrásky jedině přidávají. Důležité je být v klidu a nadměrně se nezabývat věcmi, které nejdou ovlivnit. Jen si vezměte, kolik slavných osobností se snažilo najít elixír mládí. A? Samozřejmě nenašli nic. Stárnutí se nevyhne nikdo, ale je možné stárnout v klidu a pohodě. A když se budete snažit, můžete u toho ještě vypadat lépe.

Základem je genetika
Jsou věci, které bohužel my osobně příliš neovlivníme. Genetika nám dala do vínku různé vlastnosti, mezi které se řadí i rychlost stárnutí. Když se podíváte okolo sebe, uvidíte, že někdo vypadá skvěle i ve vyšším věku, a někdo bohužel vypadá už ve třiceti třeba na čtyřicet. Na náš vzhled má svůj podíl právě genetika, ale také náš životní styl.

výplň rtů

Čemu se vyhnout?
Jestli chcete vypadat lépe než vaši vrstevníci, musíte se o sebe začít starat už před třicítkou. Základem je nekouřit, dostatečně pít čistou vodu, dostatečně dlouho spát a také nepít alkoholické nápoje příliš často. Zdravá strava a potravinové doplňky jsou také důležité. Na vrásky je dobrý kolagen, který vám pomůže udržovat pokožku vypnutou. Proti pigmentovým skvrnám je možné bojovat krémy s ochranným faktorem, které je potřeba používat celý rok a to nejen na obličej, ale i na krk, dekolt a ruce.
Chodíte na umělé nehty? UV lampa také produkuje UV záření. Na rukách a krku je náš věk vidět nejvíc, proto si důsledně mažte i ruce!

kosmetické produkty

Co naopak dělat?
Spěte kvalitně, jezte zdravě a nezapomínejte na pravidelnou péči o pleť a vlasy. Dobrá pleťová péče je základem ke krásnému obličeji. Sledujte sociální sítě, kde se stále řeší jaké výrobky jsou dobré a které nestojí za nic.
TIP – žhavým trendem je korejská kosmetika, která je vhodná pro všechny věkové kategorie.