Moderní kouření bez zápachu


Kdy začínáme s kouřením?
Kouření je častý zlozvyk, kterému ročně podlehne mnoho lidí. Někdo začne kouřit z nudy, někdo kvůli zvědavosti, ale většina kuřáků pochází z řad mladých lidí, kteří prostě chtějí zapadnout do party. Svůj podíl na tom, zda člověk začne kouřit má i prostředí ze kterého člověk pochází. Statisticky je potvrzeno, že děti kuřáků mají větší šanci že také začnou kouřit. Je celkem jedno do které skupiny patříte, protože daleko důležitější je co kouříte. Nejlepší je samozřejmě nekouřit, ale pokud někdo začne, většinou jen těžko přestane.

elektronická cigareta

I některé kuřáky štve že cigarety a doutníky zapáchají, protože kouří kvůli tomu, že je třeba tabák – hlavně nikotin v něm obsažený – dokáže třeba uklidnit. Proto řada kuřáků postupně přechází k jiným kuřáckým potřebám. Klasické cigarety všichni známe – znají je samozřejmě i nekuřáci. Aby se mohla cigareta spálit, musí se zapálit, což už způsobilo celou řadu nehod. I malý nedopalek může způsobit požár. A to je další důvod, proč někteří kuřáci dávají nám dál větší prostor novějším zařízením. Elektronická cigareta je modernější a má mnoho výhod, díky kterým ji používá stále větší počet kuřáků. Používají ji zejména mladší lidé, ale svoje místo si našel i u těch starších.

fialová cigareta

Elektronickou cigaretu tvoří kovové tělo, nádržka na tekutinu, baterie a obal. Tak by se zjednodušeně dalo říct z čeho se skládá. Do cigaret si musíte koupit náplň, která může chutnat třeba jako obyčejná cigareta nebo jako ovoce. Záleží na vašich preferencích, ale na trhu je toho hodně co se dá vyzkoušet. Kromě náplní je čas od času potřeba vyměnit opotřebovanou součástku, jako je třeba voopoo argus air. U nás najdete nejen náplně od mnoha výrobců, ale i náhradní díly. Vyzkoušejte něco jiného, co je ve společnosti přijatelnější a co nejspíš není tak škodlivé jako běžné cigarety.